GÜÇBİR JENERATÖR - 7000H DİZEL PORTATİF JENERATÖR

Paylaş :

Türkiye’yi seviyoruz, Türkiye’de üretiyoruz…

Zonguldak ta bulunan 45.000m2 lik fabrikamızda yılda 5000 üretim yapıyor, hem TÜRKİYE hem de 100 den fazla ülkeye satışını gerçekleştiriyoruz. GÜÇBİR JENERATÖR ailesinde sizlerin de bulunmanız bizlere güç veriyor..

 

Güçbir Jeneratör, zengin jeneratör çeşitliliği ile ihtiyacınıza uygun en doğru jeneratörü almanız konusunda sizlere seçenekler sunmaktadır.

 

Güçbir Jeneratör ‘de portatif dizel jeneratörler 7 kVA - 16 kVA güç aralığında değişmektedir ;

 

7 kVA

8 kVA

10 kVA

16 kVA

Servis ve Montaj: Türkiye’nin her yerinde montaj ve servis imkânı. Her ilde yerleşik yetkili servis. Tüm büyük illerde 7x24 servis imkanı

Nakliye : Türkiye’nin her bölgesine teslimat

Garanti : Tüm ürünlerimiz T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı 2 yıl veya 1000 (bin) çalışma saati garantimiz kapsamındadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz 10 (on) yıl yedek parça temin garantisine sahiptir.

Kalite Standartı : TSE Belgesi, Jeneratör Türk Standartları Enstitüsü onaylı TSE TS ISO 8528 standartını karşılar ve kalite güvence sistemi sertifikalıdır. Ayrıca TSE HYB, ISO 9001:2000, EN ISO 14001, OHSAS 18001, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Yeterlilik ve CE Sertifikasına sahiptir. Maranello markalı Alternatörler de jeneratörden bağımsız olarak tek başına TSE Kalite sertifikasına sahiptir. Güçbir Jeneratörler Yerli Malı Belgelidir.

Size özel ıskontolarımız ve fiyatlarımız için bilgi alınız. Gerçek fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimize ulaşınız.

NEDEN PORTATİF ALMALISINIZ?

Portatif jeneratör, halk arasında seyyar jeneratör olarak da bilinen, bir yere kalıcı kurulum gerekmeksizin farklı alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Taşınabilir yapıda olmaları sebebiyle seyyar jeneratör olarak anılmaktadır. Bu ürünler daha düşük güç ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmaktadır.

Bina, inşaat, bahçe gibi alanlarda her yere rahat taşınabilecek jeneratör arayışınız mevcutsa doğru adrestesiniz..

Özellikler
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ücretsiz İlan Sitesi